Televizyon

Survivor 2016 Semih ve Efecan Kavgası Büyüdü! Zafer’i İttiler!

Merhaba arkadaşlar, Survivor 2016 yarışmasında Semih ve grup arkadaşları arasında daha yarışmanın ilk anlarından itibaren bir gerginlik vardı. Efecan ile kavga ederken araya Zafer girip sakinleştirmeye çalışıyordu.

Ama bu kavgaya Serkay’da dahil oluyor ve olay daha da büyüyordu. Daha önceki ödül oyununda bir gerginlik ve kavga yaşandı. Semih Efecan’a diklendi ve Serkay’da araya girince olay büyüdü. Zafer ise herkesi sakinleştirmeye çalıştı.

Adaya gittikleri sırada ise yine Semih ile aralarında sorun oldu. Semih’in dik konuşmaları ile Serkay’ın ve Efecan’ın da dik davranması ortamı gerdi. Zafer’in sakinleştirmeye çalıştığı sırada ise Efecan Zefer’i itti ve Zafer dengesini kaybetti. Bütün bunların olduğu esnada ise kızların gözyaşlarını da tutamadığı gözümden kaçmadı.

Bu akşamki bölümde neler yaşanacak bilmiyorum. Fiziksel bir temas olup olmadığını da göremedik. Ama Zafer’i ittikleri net bir şekilde görünüyor. Acun Ilıcalı tarafından bir uyarılma konuşması yapılabilir. Bu akşam izleyip göreceğiz.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst