Televizyon

Survivor’da Atakan Boğulma Tehlikesi Yaşadı! Sağlık Durumu Nasıl?

Survivor dün akşam inanılmaz görüntülere sahne oldu diyebiliriz. Ünlüler ve Gönüllüler takımı ada konseyinde bir araya geldi ve Acun Ilıcalı adaya veda eden ismi açıkladı.

4 kişinin potada olduğu elemede adaya veda eden isim ise Gizem Memiç oldu. Böylece Gönüllüler takımı bir kişi daha eksilmiş oldu.

Adaya veda etmeyip kalan kişiler arasında en dikkat çeken isim ise Yunus Günçe oldu. Yunus neredeyse girdiği her potadan elenmeden çıkarak rakiplerini korkutmaya başladı.

Konsey sırasında önemli bir açıklama yapan Acun Ilıcalı konseyi ve elemeyi unutturdu diyebiliriz. Survivor’ın üç büyük ödüllerinden birini öğrenen yarışmacılar heyecanlarını gizleyemedi ve ödülü duyunca çok şaşırdılar.

Ödül ise NBA final maçıydı ve kazanan takım özel bir jet ile final maçına gidecekti.

Bu ödülü kazanabilmek için gece oyun oynanacaktı ve bu oyun esnasında talihsiz bir kaza yaşandı. Oyun esnasında kafasına darbe alarak suya düşen Atakan sudan uzun bir süre çıkmayınca herkesi korkuttu.

Önce sudan çıkacağı beklenen yarışmacı zorlandığı anlaşılınca kendi takım arkadaşları ve karşı takım arkadaşları yardımıyla sudan çıkarıldı. Atakan’ın aşırı su yuttuğu ama durumunun iyi olduğu söyleniyor.

Oynanılan oyunun galibi ise Ünlüler takımı oldu.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst