Magazin

Taylor Swift Bağımsızlık Günü’nü Tom Hiddleston ve Arkadaşları İle Kutladı!

Taylor Swift 4 Temmuz Bağımsızlık Bayramı’nı erkek arkadaşı Tom Hiddleston ve Gigi Hadid ile beraber Rhode Ada’da denize girerek kutladı. Kırmızı bikinisi ile şıklığını plajda da konuşturmayı başarmış diyebilirim.

Deniz kenarında olan evine arkadaşlarını davet etti. Cara Delevingne, Karlie Kloss, Ruby Rose, Abigail Anderson ve Britany Maack’da onlara katıldı.

Tom Hiddleston’un üzerindeki T-shirt dikkatlerden kaçmadı. Taylor Swift’e olan aşkını ilan eden tom Hiddleston’un üzerindeki T-shirtte ” I<3 T.S ” yazısı vardı. Ve ek olarak da kolundaki geçici dövme olan kalp işaretinin içindeki ‘T’ yazısı da gözlerden kaçmadı.

Taylor Swift Bağımsızlık Günü'nü Tom Hiddleston ve Arkadaşları İle Kutladı! Taylor Swift Bağımsızlık Günü'nü Tom Hiddleston ve Arkadaşları İle Kutladı! Taylor Swift Bağımsızlık Günü'nü Tom Hiddleston ve Arkadaşları İle Kutladı! Taylor Swift Bağımsızlık Günü'nü Tom Hiddleston ve Arkadaşları İle Kutladı! Taylor Swift Bağımsızlık Günü'nü Tom Hiddleston ve Arkadaşları İle Kutladı!


Popüler

Üst