Magazin

Taylor Swift, Calvin Harris’in Tweetlerinden Sonra İlk Kez Ortaya Çıktı!

Taylor Swift ve Calvin Harris’in kavgası durmak bilmiyor. Calvin Harris’in Twitter’dan resmen tweet bombası yapması aralarında soğuk rüzgarların esmesine sebep oldu ve Taylor’ın vereceği tepki de büyük merak konusu olmuştu.

Ama Taylor Swift Avustralya’da korumalarıyla beraber alışveriş yapmak için dışarı çıktı ve tek bir söz bile etmedi. Calvin’in hakkında yaptığı açıklamalardan sonra ilk kez görüntülenen Taylor Swift, bu konuda konuşacak gibi de görünmüyor.

Belki Tom Hiddleston bu konu hakkında konuşmaması için kendisini uyarmış da olabilir. Çünkü sürekli bu tarz konulardan uzak kalmak ve sadece ilişkisini yaşamak isteyen bir adam var Taylor’ın karşısında. Ayrıca bence Taylor, sesvgilisinin fikirlerine ve isteklerine de saygı duyuyor. Saç rengini bile Tom istediği için değiştirdiğini iddia etmişlerdi ve ben de o şekilde olduğunu düşünüyorum.

Tom Hiddleston gerçekten ciddi düşünüyor gibi. Evlilik teklifi edeceği haberleri de eğer gerçekse Taylor Swift’in bu konuda yorumsuz kalması belki daha iyi olur bilemiyorum. Siz nasıl düşünüyorsunuz?

Ek olarak Tom Hiddleston da aynı gün sahilde tek başına koşu yaparken görüntülendi. Tom Hiddleston spora son derece önem veren biri sanırım. Bir kaç kez Taylor olmadan tek başına ya yürüyüş yaptı ya da koşu yaptı.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst