Magazin

Taylor Swift ve Avril Lavigne Birlikte Sahneye Çıktı ve ‘Complicated’ Şarkısını Söyledi

Taylor Swift 1989 turnesi kapsamında sahnesine bu kez de Avril Lavigne’yi çıkardı. İkili birlikte konseri izlemeye gelenlere müzik ziyafeti çekti. Taylor ve Avril ile ilgili geçtiğimiz günlerde bir olay yaşanmıştı.

Taylor fanı bir hayran kendi oluşturduğu bir fotoğrafı Tumblr’dan yükleyip Taylor ve diğer ünlülerin M&G fotoğrafları şeklinde karşılaştırma yapmış ve diğer ünlülere göndermede bulunmuştu. Sonrasında (bu sadece söylenti) Taylor’in fotoğrafı beğendiği dedikoduları dolaşmıştı. Avril’de, Twitter hesabından hayranları ile birlikte olduğu bir fotoğraf paylaşıp bu konuya tatlı bir dille cevap vermişti.

Söz konusu olayı merak edenler için >  Taylor Swift’in Hayranları Avril’in ve Diğer Ünlülerin M&G Fotoğraflarına Gönderme Yaptı!

Şimdi ise ikili birlikte konserde ve çok mutlu. Ayrıca söylenilene göre Taylor, Avril ile vakit geçirmek istediği için Loft’89 gerçekleşmemiş. Bu iki kızın kavgalı olmasını hiç ama hiç istemeyiz. Araya kimsenin girmesine izin vermeyin Taylor ve Avril!

Taylor Swift ve Avril Lavigne Birlikte Sahneye Çıktı! Taylor Swift ve Avril Lavigne Birlikte Sahneye Çıktı! Taylor Swift ve Avril Lavigne Birlikte Sahneye Çıktı! Taylor Swift ve Avril Lavigne Birlikte Sahneye Çıktı!


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst