Magazin

Taylor Swift ve Calvin Harris Şimdiden Çocuklarının İsmi Hakkında Konuşuyor!

Taylor Swift ve Calvin Harris çifti için birlikte oldukları günden itibaren çoğu insan tarafından uzun süre birlikte olamazlar denilsede ikili gelecek için konuşmaya başlamış bile.

Hollywood Life’a konuşan bir kaynak Taylor ile Calvin’in şimdiden gelecekteki çocuklarının ismini düşünmeye başladıklarını söyledi. İkilinin eğer erkek çocukları olursa Hunter ismini kız çocukları olursa ise Rose ismini koyacakları söylendi.

Kaynak ayrıca ikilinin şu anda evlenmeyi düşünmediklerinide ekledi.

Taylor Swift ve Calvin Harris Şimdiden Çocuklarının İsmi Hakkında Konuşuyor! Taylor Swift ve Calvin Harris Şimdiden Çocuklarının İsmi Hakkında Konuşuyor!

—————–

Admin Zeze’nin Görüşü: Doğrusu ikilinin şimdiden bunu düşünmesi kötü bir şey değil tabikide. Kaynağın söylediklerinin ne kadar doğru olduğu karışık tabi ama düşündükleri isimler gerçektende güzel. Yani ben beğendim. Taylor’in şu 2-3 yıl içinde bebeğinin olması zaten zor bir durum. Taylor sürekli çalışan birisi. Turnesi bittiği zamanda yeni albümünün peşine düşecektir çünkü yaşı daha çok genç. Henüz bu yaşlarında bebek sorumluluğu alacağını düşünmüyorum.


1 Yorum

1 Yorum

  1. Belieber

    16 Ağustos 2015 at 12:08

    Ikisi birlikte super bir ikili

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst