Magazin

Taylor Swift ve Tom Hiddleston Gerçekten Ayrıldı Mı?

Dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift ve Tom Hiddleston’ın ilişkisi uzun zamandır gündemdeydi. Tom Hiddleston’ın kendi işlerinden dolayı son zamanlarda ikiliyi beraber görememeye başlamıştık.

Ama şimdi yapılan haberlere göre Taylor Swift ve Tom Hiddleston ayrıldı. Peki bu haber doğru mu? Neye dayanarak ayrıldıkları haberi yayıldı bilmiyorum. Page Six ve US Weekly adlı sitelerden yapılan açıklamalara göre bu ilişkinin bitmesini Taylor Swift istedi.

Tom Hiddleston’ın ilişkilerini Taylor’ın rahat olduğundan daha fazla halkın gözü önünde yaşamak istediği söyleniyor fakat bu durum bana pek bir inandırıcı gelmedi.

Tom Hiddleston daha önce yaptığı açıklamalarda ve röportajlarda ilişkilerinin göz önünde olmasından hoşlanmadığını ve çok zorlandıklarını söylemişti. Bu açıklamalarda bir tuhaflık var gibi geldi, sanırım biraz bekleyip göreceğiz.

Şuan Taylor ve Tom’dan resmi bir açıklama gelmedi. İkili son zamanlarda beraber görüntülenmediği için magazin siteleri bu haberi yaymış olabilirler. Bence haberin doğruluğu için resmi açıklamayı beklememiz gerekiyor.


Popüler

Üst