Eğlence

Teen Wolf’ün Türkiye Versiyonunda Oynaması Gereken 11 Kişi

Teen Wolf eğer Türkiye’de çekilseydi oyuncuları kimler olurdu? Tek tek bulup ayarlamaya çalıştık ve ortaya eğlenceli şeyler çıktı diyebiliriz.

1.

teen wolf

Dizideki Stiles rolü ile tanıdığımız ve çok sevdiğimiz Dylan O Brien için İsmail Hacıoğlunu düşündük. İsmail yapabilirsin sen bu işi.

2.

derek

Dizi’nin yakışıklı sert oyuncusu Derek içinde Murat Boz’u düşündük. Murat, Derek kadar sert oynayabilirmi bilmiyoruz orasını ama yakıştı bu role.

3.

lydia

Dizi’nin tatlı cadısı Lydia içinde Muhteşem Yüzyılın bir zamanlar cadısı olan Meryem Uzerliyi düşündük.

4.

scott

Dizi’nin ana kahramanı gerçek alfa olan Scott rolü içinse Medcezir’deki Merti düşündük. Mert bu karakterde belki zorlanabilir ama benzerliği ile onu düşündük.

5.

allison

Allison karakteri içinse Özge’yi düşündük. Özge bu rolün hakkını verir.

6.

jackson

Dizinin asi karakterlerinden biri olan Jackson diziden ayrılmış olsada onun yerinede birini bulduk. Berk Cankat Jackson rolünde oynayabilir.

7.

isaac

Dizideki Isaac karakteri içinde Aras Bulutu uygun gördük. Bunu bulmak zordu.

8. 

argent

Kurt avcısı olan Mr. Argent için ise Beyaz’ı uygun gördük. Evet Beyaz bizi kurtları kovalarken çok eğlendirebilir. Beyazı mutlaka görmemiz lazım bu rolde.

9.

admin-ajax (2)

Stiles’in şerif babası için ise ‘Fatmagülün Suçu Ne?’ Dizisi ile tanığımız Fırat Çelik’i uygun gördük. Benzemiyor mu doğru söyle?

10.

koç

Koçu unuttukmu sandınız? Koç rolü için ise Emre Kınay’ı uygun gördük. Emre Kınay gerçektende bu rolde çok iyi oynar.

11.

kate

Asıl bombaya geldik. Dizinin kötü kadını Kate için ise Hülya Avşarı uygun gördük. Yalnız Hülya Avşar baya baya bu kadına benziyor.

 

Buraya kadar okuyan herkese çok teşekkürler. Resimleri Zack Anlatıyor kanalı ile birlikte hazırladık. Daha doğrusu Zack hazırladı ve biz ondan izin alarak yayınladık.

Zack’in daha önceden hazırladığı video ;

 

Popüler

Üst