Magazin

The Weeknd, Instagram Hesabından Selena Gomez’in Fotoğraflarını Kaldırdı!

The Weeknd ve Selena Gomez, ilk birlikte oldukları andan ilişkilerini sonlandırdıkları ana kadar sürekli gündemde olan isimlerdi.

Çift ilişkilerinin başlaması ile herkese şok etkisi yaratmıştı. Aynı etki ayrıldıklarında da yaşandı.

Selena ve Justin’ın birden bire birlikte zaman geçirdikleri ortaya çıktı ve Abel ve Selena ilişkisinin bittiği öğrenildi.

Herkes Jelena’nın tekrar bir araya gelmesinin şaşkınlığını yaşarken diğer taraftan The Weeknd, Bella Hadid tarafından da farklı haberler gelmeye başladı.

Bella ve Abel’in tekrar birlikte zaman geçirmeye başladıkları söylendi.

Bütün bu gelişmeler yaşanırken sosyal medya hesaplarından da birbirlerini takip etmeyi bıraktılar. Fakat The Weeknd ve Selena’nın Instagram hesaplarında birbirlerinin fotoğrafları duruyordu.

The Weeknd’den beklenen hamle geldi.

Instagram hesabından Selena’nın fotoğraflarını sildi.

Silinen fotoğraflar

The Weekend, Instagram Hesabından Selena Gomez'in Fotoğraflarını Kaldırdı! The Weekend, Instagram Hesabından Selena Gomez'in Fotoğraflarını Kaldırdı! The Weekend, Instagram Hesabından Selena Gomez'in Fotoğraflarını Kaldırdı! The Weekend, Instagram Hesabından Selena Gomez'in Fotoğraflarını Kaldırdı!

Selena’dan aynı tepki gelmedi. Hesabında The Weeknd ile birlikte olduğu fotoğraflar henüz duruyor.

The Weekend, Instagram Hesabından Selena Gomez'in Fotoğraflarını Kaldırdı! The Weekend, Instagram Hesabından Selena Gomez'in Fotoğraflarını Kaldırdı! The Weekend, Instagram Hesabından Selena Gomez'in Fotoğraflarını Kaldırdı!

Ama ne dersiniz?

Selena’da aynı şekilde birlikte oldukları fotoğrafları siler mi?

Peki Bella Hadid ile Abel tekrar barışır mı?

Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak bekliyorum.


Popüler

Üst