Eğlence

Tüm Dünyanın Tanıması Gereken Ama Az Tanınan 6 Muhteşem Ses

Bu bazen olabilir. Yani bazen her şey istenildiği gibi gitmeyebilir. Bu hazırladığımız listede de buna değineceğiz ve sizlere harika sesleri tanıtacağız. Bazılarını mutlaka tanıyorsunuzdur. Şarkılarını ve coverlarını dinlemişsinizdir ama onlar bu güzel sesleri ile istedikleri yerlere bir türlü gelemediler.

Bazılarına albüm yapıldı, dünya yıldızları ile düetler yaptılar ama yinede profesyonel anlamda piyasada tutunamadılar. Hadi başlayalım.

1. Ryan Beatty

Ryan’ı herkes Youtube hesabına yüklediği coverlar ile tanıdı. Sesi ve tarzı ile herkesi kendine hayran bırakmıştır. Hatta onu yeni Justin Bieber olarak bile çağırmışlardı.

Bir prodüktör ona ulaştı, profesyonel şarkılar kaydettiler, klip çektiler ama bazı şeyler istedikleri gibi gitmeyince uzun bir süre ara vermek zorunda kaldılar.

Olmayınca olmuyor diyebiliriz.

2. Max Schneider ve Tyler Ward

Youtube’da yabancı şarkıların coverlarını birazcık dinleyenler onları tanıyabilir. Çünkü yaptıkları mükemmel coverları ile Youtube’un müzisyenleri deriz onlara. Belli prodüktörler ile görüşmeler yapsalar da ikili bu muhteşem seslerini bir türlü orjinal şarkılarında kullanamadı. Max yeni yeni kendi şarkılarını söylemeye başladıysa da henüz bir sonuç alınamadı.

3. Mindless Behavior

Son zamanlarda ortaya çıkan tüm erkek grupları Pop & Rock yaparken bu grup Boy band trendine farklı bir hava katarak Pop & Hip-Hop ve RNB tarzlarda şarkılar yaptı.

Sonrasında grubun değerli üyelerinden Prodigy gruptan ayrılınca grup çatırdadı ve ne yapacağını şaşırdı. Gruba alınan yeni üye ise kendisini bir türlü hazır hissedemedi. Onları yıldız yapmak isteyen prodüktörleri ise grubun bu hale nasıl geldiğini çözmeye çalışıyor.

4. Vazquez Sounds

Onları hepimiz bu cover ile tanıdık. Videoyu izledikten sonra aaa evet bu kız diyebilirsiniz çünkü bu cover zamanında İnternet cafelerde bile çalınmıştır. Ortaya çıkan bu genç grup mükemmel coverlar ile adlarını duyurduktan sonra profesyonel işler yapmaya çalıştı ve zamanla etkisini yitirdi. Bazı şeyler istedikleri gibi olmadı. Üyeler büyüdü, ses değişti ve bir türlü tutunamadılar.

5. Matt Hunter

New York’ta doğup büyüyen bir genç nasıl olurda Latin Amerikalı ve İspanyol şarkıcılar gibi şarkılar yapar? İşte Matt Hunter onlardan biri. Genç yıldız öğrendiği İspanyolca ile İngilizceyi harmanlayıp harika parçalar oluşturmuştur. Önünün çok açık olduğu ve ileride çok iyi bir şarkıcı olacağı söyleniyor.

Ama hala bazı kesimlere bir türlü adını duyuramadı. Ülkesinde sıklıkla olmasa da konserlere çıkmaktadır. Büyük bir hayran kitlesi vardır ama dünyaya açılamamıştır.

Küçük Prince Royce diyebiliriz onun için 🙂

6. Jessica Sanchez

Jessica, Youtube hesabına yüklediği coverlar ile çığır açmıştır. Öyle ki yukarıdaki Drunk in Love coverını Beyonce kendi sosyal medya hesaplarında bile paylaşmıştır.

Jessica’da prodüktörler tarafından keşfedilmiş ve Ne-Yo ile düet bile yapmıştır. Sonrasında bazı şeyler istenildiği gibi gitmeyince profesyonel anlamda şarkıcılığı bırakmış ve Youtube hesabında coverlar yüklemeye devam etmiştir.


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst