Manşet

Tyler Posey Teen Wolf’un Altıncı Sezonunda Scott’ın Aşksız Olması Hakkında Konuştu!

Scott, dizi altıncı sezona başladığında yalnız bir adam olacak. Hayatında aşk yaşadığı biri olmayacak. Bu durum üzerine ise Tyler Posey şöyle bir açıklama yaptı: “Bu sezon Kira Yukimura’nın olmayacağını farkettiğimizde kendimize şunu sorduk,’Scott’ın her zaman zor bir karakter olması için hayatında aşka mı ihtiyacı var?’

“Onu biraz mücadeleci ve yanlı görmediğimiz bir sezon olacağını düşündük. O iki mükemmel aşka sahipti. Biri Allison ile çok epik ve trajik romantikti ve biz Kira ile biraz romantik komedi tarafını yapmak istedik. Ama bu sezon Scott’ı aşksız olarak doğaüstü bir kriz ile arkadaşları için orada olacağı ve mücadele edeceği şekilde izleyeceğiz.”

“Bu bazen benim de ilgilendiğim bir şeydi çünkü Teen Wolf’un ilk bölümlerinden beri Allison ile birlikteydi ve sonra onlar ayrıldılar ve birden bire Kira ile tanıştı bu nedenle Scott’ın tek kalması için gerçekten yeteri kadar zaman yoktu. Benim deneyimlerimde de yani Tyler Posey’in dünyasında bu her zaman böyle oldu. İlk iki yıl gerçekten yalnızdım bu nedenle kendim ile Scott arasında bir ilişki kurdum ve her insanın hayatında üstesinden gelmek zorunda olduğu şeyler olduğunu düşündüm, kendi içinde büyümek ve hayatta kim olduğunu bulmak. Scott’ta olduğu gibi.”

Tyler Posey Teen Wolf'un Altıncı Sezonunda Scott'ın Aşksız Olması Hakkında Konuştu! Tyler Posey Teen Wolf'un Altıncı Sezonunda Scott'ın Aşksız Olması Hakkında Konuştu!

 


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst