Galeri

Uçak Sahibi Olan Ünlüler 2015

Dünyaca ünlülerin yaşam tarzları , alışkanlıkları , hobileri ve ilgi duydukları şeyleri hepimiz takip ediyoruz.Hepsinin farklı farklı hobileri,hoşlandıkları şeyleri var.Bazıları arabalara düşkün , bazıları farklı farklı evlere , bazıları ise uçaklara.Seyahatleri sırasında özel uçaklarını kullanan ünlüler , bu uçaklar için ödedikleri miktarları önemsemiyor.Evlerine özel alanlar yaptıranlar ve çeşitli havaalanlarından yer kiralayanlar da mevcut.İşte bazı ünlüler ve uçakları ;

tom cruise

Tom Cruise , 19 kişilik Gulfstream IV model uçak sahibi.Uçağın tahmini fiyatı 36 milyon dolar.

john travolta

John Travolta, toplamda 7 uçağı var.Aynı zamanda pilot ünvanına da sahip.

jim carrey

Jim Carrey , Gulfstream modeli uçağının fiyatı tahmini olarak  milyon dolar.

steven spielberg

Steven Spielberg , Bombardier Global Express XRS model uçağa sahip.İçinde lüks tasarımlı banyo , dinlenme odası , kuzine bulunan uçağın tahmini fiyatı 42 milyon dolar.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Roman Abramoviç , Boeing 767-300 model uçakta lüks banyo ve yatak odaları , 30 kişilik yemek odası ve VIP odası mevcut.Uçağın fiyatı ise 83 milyon dolar.

harrison ford

Harrison Ford’un birkaç tane uçağı var.Bu resimdeki ise Cessna 680 Severeign Jet.12 yolcu kapasiteli ve 18 milyon dolar.

donald trump

Donald Trump , ismini de verdiği Boeing 757 model uçak sahibi.100 milyon dolar değerindeki bu uçağı Donald evi gibi kullanıyor.

ünlülerin uçakları 2015

Popüler

Üst