Eğlence

Ünlüler Dünyasında 2015 Yılına Damgasını Vuran 6 Olay

2015 yılının sonlarına gelmeye başladığımız bugünlerde sizler için bu yıla damgasını vuran bazı olayları derlemeye çalıştık. Bu yıl ünlüler için oldukça heyecanlı ve olay doluydu.

Grubundan ayrılanlar, şarkılar ile gönderme yaptığı söylenenler ve daha fazlası ile bu yıl gerçekten de çok ama çok hareketliydi ?

Hadi gelin fazla uzatmadan bu yıla damgasını vuranlara bakalım. Eklemeyi unuttuğumuz bazı anlar olabilir. Onları da zamanla yazıyı güncelleyerek ekleyebiliriz.

1. Taylor Swift ve Katy Perry Olayı

Taylor Swift yayınladığı Bad Blood klibi ile aşırı konuşulmuş ve şarkı ile klibin Katy Perry için hazırlandığı düşünülmüştü. Geçtiğimiz aylarda Taylor, klibin Katy’e gönderme amaçlı çekilmediğini söylese de bazı şeyler için çok geçti ve ikilinin arasındaki kıvılcımlar bu yıla damgasını vurmuştu.

2. Zayn’in, One Direction Grubundan Ayrılması

zayn

Doğrusu Zayn’in, One Direction grubundan ayrılması bu yılın en çok konuşulan olaylarından biri olmuştu. Hayranların bazıları ikiye bölünmüş ve Zayn’i destekleyenler ile Zayn’in ayrılışına tepki gösterenler olmuştu. Onların çatışmaları ise hiç bitmemiş ve hala da devam etmektedir.

Onun ayrılışı çoğu hayranı derinden etkilemişti.

zayn

Görüldüğü gibi 🙁

3. See You Again

See You Again doğrusu beni etkileyen en önemli olaylardan biriydi. Paul Walker’ın ölümünden sonra hazırlanan bu klip yayınlandığı ilk günden bu yana rekorlar kırmış ve 1 Milyar izlenime ulaşmıştır. Dürüst olmak gerekirse ilk izlenildiğinde çoğu kişiyi ağlatmış ve duygulandırmıştır.

Bu klibi ve Paul’u unutmak kolay olmayacak.

paul

4. Justin Bieber ve Geri Dönüşü

justin bieber

Justin Bieber MTV Video Müzik Ödüllerinde performansı sırasında ağlamış ve herkesi duygulandırmıştı. Bieber’ın ağladığı sırada çekilen fotoğrafları ise İnternette paylaşım rekorları kırmış ve ünlü yıldız büyük kesimler tarafından saygı görmüştü. Bu denli ağlamasının sebebi ise geçtiğimiz yıllarda çıktığı başka bir ödül töreninde yuhalanmış ve kendisini çok kötü hissetmişti. 2015 yılında düzenlenen bu törende insanların alkışları ve heyecanlı çığlıkları içinde kendisini görünce duygulanmış ve sular seller gibi ağlamıştır.

Sular seller gibi demiştik.

justin bieber

Saygıyı ve takdiri hak ediyor çünkü gerçekten başarılı.

5. Selena Gomez’in Fırtınalı Revival Albümü

selena gomez revival

Aslında Selena ile birlikte bu yıl birden fazla isim albüm çıkardı ama onunki farklıydı. Çünkü Selena, Revival albümü ile uzun yıllar yapmak istediği tarza giriş yaptı. Önce kayıt şirketini değiştirdi sonrada yayınladığı şarkılar ile bizi bizden aldı.

Bambaşka bir Sel!

6. Adele Geldi Ortalık Karıştı

Adele Neden Bu Kadar Başarılı?

Adele uzun süren sessizliğini bozarak yeni albümünü yayınlayacağını duyurdu ve ortalık karıştı. Ortalığın karışma nedenlerinden biri ise ünlü yıldız’ın albümünü Kasım ayında yayınlayacak olmasıydı. Çünkü Kasım ayında birden fazla sanatçı albüm yayınlayacaktı ve bu büyük bir tehlikeydi. Adele ile aynı ay içinde albüm yayınlamak bir intihar olabilirdi.

İlk bombası ile Adele yine yapacağını yaptı.

Ünlü yıldız yayınladığı Hello şarkısı ve klibi ile rekorlar kırarak Youtube’da 24 saat içinde en çok izlenen video rekorunu kırmıştır. Bu zaten beklenilen bir şeydi ama bu denli güçlü olacağını kimse düşünmemişti 😀

Olan tamda buydu ?

adele

Öyle veya böyle 2015 yılını bitirmeye çok yaklaştık Frm Magazin ailesi… Yoğun ve oldukça heyecan verici bir yıldı. Belki unuttuğumuz bazı anlar olmuş olabilir. 2016 bakalım ne kadar heyecanlı olacak hep birlikte göreceğiz 🙂


1 Yorum

1 Yorum

  1. DirectionerAysel

    5 Aralık 2015 at 15:32

    Offff Zayn One Directionan ayrildigi icin cok uzuluyorum yaa

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst