Eğlence

Ünlülerin Anneler Günü Paylaşımları!

Ünlülerin Anneler Günü Paylaşımları!




Bütün annelerin Anneler Günü’nü kutluyoruz.

Hayatlarımızdaki 1 numaralı kadınların bu güzel günlerinde hepimiz onları mutlu etmek için ellerimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz.

Bize göre sadece bir gün değil her gün Anneler Günü olarak kutlanmalı.

Herkes bu özel gün için sosyal medya hesabından çeşitli paylaşımlar yaptı. Bakalım ünlü isimler hangi paylaşımları yapmışlar.

Sizler de annenizin Anneler Günü’nü nasıl kutladığınızı yorum olarak yazmayı unutmayın.

1) The Weeknd

❤️

The Weeknd (@theweeknd)’in paylaştığı bir gönderi ()

2) Ava Phillippe

3) Naomi Watts

Lucky me!!! ❤️😍🌷#showoff

Naomi Watts (@naomiwatts)’in paylaştığı bir gönderi ()

4) Lily Aldridge

 

Happy Mother’s Day to my beautiful Mama ❤️❤️❤️ Love you love you love you love you love you 😍😍😍😍😍😍

Lily Aldridge (@lilyaldridge)’in paylaştığı bir gönderi ()

5) Ariana Grande

 

every day is your day, mommy!!!!! 🎈I love you with all my heart

Ariana Grande (@arianagrande)’in paylaştığı bir gönderi ()

6) Miley Cyrus

❤️❤️❤️❤️❤️❤️ happy mamas day from your girls

Miley Cyrus (@mileycyrus)’in paylaştığı bir gönderi ()

7) Bar Refaeli

Happy Mother’s Day @zipirefaeli 🌸 Love you ♥️

Bar Refaeli (@barrefaeli)’in paylaştığı bir gönderi ()

8) Gisele Bündchen

9) Shawn Mendes

Happy mothers day mum. I love you so much. ❤️

Shawn Mendes (@shawnmendes)’in paylaştığı bir gönderi ()

10) Bella Hadid


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst