Eğlence

Yabancı Ünlülerin En Sevdiği Yemek Hangisi?

Merhaba arkadaşlar, hepimizin en sevdiği bir yemek vardır. Ünlü isimlerin de en sevdiği yemekler var tabi ki. Hayranı olduğunuz ünlünün en sevdiği yemeğin ne olduğunu merak ediyor musunuz?

Belki de sizin en sevdiğiniz yemeği o da çok seviyordur. Sizler için bir liste hazırladım. En sevdikleri yemekleri ekledim. Bakalım ünlüler hangi yemekleri çok seviyorlarmış.

1) Perrie Edwards – Çin YemekleriYabancı Ünlülerin En Sevdiği Yemek Hangisi? 2) Selena Gomez – Salatalık TurşusuYabancı Ünlülerin En Sevdiği Yemek Hangisi? 3) Liam Payne – Et ve SebzeYabancı Ünlülerin En Sevdiği Yemek Hangisi? 4) Taylor Swift – CheesecakeYabancı Ünlülerin En Sevdiği Yemek Hangisi?5) Ariana Grande – Haşlanmış Sebzeler
Yabancı Ünlülerin En Sevdiği Yemek Hangisi? 6) Harry Styles – Mısır ve Tacos Yabancı Ünlülerin En Sevdiği Yemek Hangisi? 7) Niall Horan – Pizza Yabancı Ünlülerin En Sevdiği Yemek Hangisi? 8) Zendaya – DürümYabancı Ünlülerin En Sevdiği Yemek Hangisi? 9) Austin Mahone – Spagetti Yabancı Ünlülerin En Sevdiği Yemek Hangisi? 10) Justin Bieber – SpagettiYabancı Ünlülerin En Sevdiği Yemek Hangisi? 11) Louis Tomlinson – Kurabiye ve PizzaYabancı Ünlülerin En Sevdiği Yemek Hangisi? 12) Zayn Malik – TavukYabancı Ünlülerin En Sevdiği Yemek Hangisi? 13) Miley Cyrus – KetçapYabancı Ünlülerin En Sevdiği Yemek Hangisi?


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst