Eğlence

Yara İzi Olan 10 Ünlü

Ünlülerin yara izlerini fark ettiniz mi?

Kırmızı halıda poz verirken ya da en sevdikleri yerlerde alışveriş yaparken haberleri yapılan ünlüler her zaman kusursuz görünmek istiyorlar.

Vücutlarında lekeler olmadığını düşünüyoruz fakat makyajlarının altında sakladıkları yara izleri olan ünlüler de var.

Yara izi olan ünlüleri sizler için araştırdık. Hangi ünlünün yara izi olduğunu daha önceden bildiğinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Bir de bu listede bulunmayan ünlüleri de bizimle paylaşabilirsiniz.

1) Ariel Winter

Yara İzi Olan 10 Ünlü

Göğüs küçültme ameliyatı olduktan sonra oluşan izleri cesaretle sergileyen Ariel “Hey çocuklar, benim yara izlerimi örtbas etmek için çaba göstermememin bir nedeni var! Bunlar benim parçam ve onlardan hiç utanmıyorum :)” tweetini paylaşmıştı.

2) Kylie Jenner

Yara İzi Olan 10 Ünlü

Kylie Instagram’da bu fotoğrafı “Yara izimi seviyorum” notuyla paylaşmıştı. Kendall Jenner ile çocukken saklambaç oynarken keskin direkler olan bir kapıdan atlamayı denemiş ve kaymış.

3) Perrie Edwards

Yara İzi Olan 10 Ünlü

Bir dergi için yapılan röportajda karnındaki yara izinin en büyük güvensizliği olduğunu belirtti. “Küçükken yemek borusu çok küçüktü bu yüzden düzgün bir şekilde yemek yiyebilmem için ameliyat olmak zorunda kaldım. Çok fazla ameliyat olmak zorunda kaldım bu yüzden göstermek istemiyorum.” dedi.

4) Niall Horan

Yara İzi Olan 10 Ünlü

2014’te Niall Horan diz problemini düzeltmek için gizli bir ameliyat geçirdi ancak tamamen iyileşti. Twitter’da “Haha Louis Tomlinson benim yara izimi renklendirmeye karar verdi.” notuyla bu fotoğrafı paylaştı.

5) Bella Thorne

Yara İzi Olan 10 Ünlü

Bella bir röportajda “Forget Ne Not” filmini çekerken dizinin yara olduğunu söyledi.

6) Joe Jonas

Yara İzi Olan 10 Ünlü

Fark etmediyseniz eğer Joe Jonas’ın burun köprüsünün üzerinde hafif bir yara izi var. Kardeşleriyle bir Youtube videosu çekerken bir duvara çarptı ve burnu kırıldı. 50’den fazla dikişle sonuçlandı.

7) Kaley Cuoco

Yara İzi Olan 10 Ünlü

Big Bang Theory oyuncusunun sol ayağına bakarsanız orada uzun bir yara izi olduğunu göreceksiniz. “Atımdan düştüm ve bacağım ezildi. Ameliyattan önce eğer onlar kesmek zorunda kalırsa sorun olmayacağına dair bir sözleşme imzalamak zorunda kaldım!” dedi.

8) Drake Bell

Yara İzi Olan 10 Ünlü

Drake kardeşinin evinde havuzda oynarken bileğini kırdı. Yanlışlıkla ters olarak betona çarptı ve onu bu yara iziyle bırakan ameliyat olmak zorunda kaldı.

9) Charlie Puth

Yara İzi Olan 10 Ünlü

Bir çok kişi Charlie’nin kaşını bilerek çizdirdiğini düşünüyordu ama o asında bu konuyla ilgili bir tweet atarak bu durumu açıkladı. “Ben 2 yaşındayken bir köpek tarafından ısırıldım ve şimdi gözümde bir yara izi var” diye tweet attı.

10) Miles Teller

Yara İzi Olan 10 Ünlü

Bir Müzik Festivalinden geri dönerken geçirdiği araba kazasından dolayı yüzünde yara izleri kaldığını söyleyen Miles “Yüzümde dövmelerden kurtulmak için kullandıkları gibi çok sayıda lazer ameliyatı var, çok acı verici” dedi.

Popüler

Üst