Biyografi

Yüksek Sosyete Dizisindeki Mert (Ozan Dolunay) Kim? Sevgilisi Var Mı?

Yüksek Sosyete dizisinin oyuncusu olan Mert yani Ozan Dolunay kim sorusu hızla yayılıyor. Yakışıklı oyuncunun bir sevgilisi var arkadaşlar. Kim olduğunu görünce şaşıracaksınız.

Dizideki hem sempatik hem yakışıklı hem de eğlenceli tavırları ile Ozan Dolunay yani Mert büyük dikkat çekmeye başladı. Genç kızların da büyük ilgi odağı oluyor. Dizideki Ece’ye olan aşkını gösterme şekilleri ise genç kızların çok hoşuna gidiyor. Hele de son bölümde yaşananlar oldukça etkileyiciydi. İlk başlarda dizide Mert karakterini oldukça çapkın ve aşka önem vermeyen olarak gösterseler de sonradan aşık olan Mert son derece romantik ve karizmatik bir görünüm elde etti. Herkes öyle birinin kendisini sevmesini ister.

Ozan Dolunay daha önce “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde rol almıştı. Aslında gençlik dizisi olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde oynayan genç isimler hem kendilerini tanıttılar hem de farklı projeler için bir aşama oldu bu dizi onlar için. Ozan Dolunay da o isimlerden biri. “Kim 500 Milyar İster” adlı yarışmaya da katılmıştı.


25 yaşında ve makine mühendisliği bölümünü ailesini mutlu etmek için okumaya çalışmış ama yarıda bırakmış. Geri dönmeyi de düşünmediğini söyledi. Daha önce bir reklamda oynamış ve sonra dizilerde rol almaya başlamış. 

Gelelim en önemli noktaya. Sevgilisine. Ozan Dolunay’ın sevgilisi Kiralık Aşk dizisinde Sude karakterini canlandıran Melisa Şenolsun. İkili daha önce “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde beraberlerdi. Orada tanıştılar ve daha sonra da sevgili oldular. İkilinin ilişkisi oldukça eğlenceli devam ediyor. Biz de kendilerine mutluluklar diliyoruz.

He bir de son olarak, dizinini son bölümünde Mert kaza geçirdi. Ama ciddi bir durum olacağını ben düşünmüyorum. Bu durum sadece olayları biraz soğutacak, Kerem’in gerçekleri söylemesini engelleyecek ve Ece’nin de Mert’e karşı olan hislerini ortaya çıkaracak bence. Bakalım haftaya neler olacak?

Yüksek Sosyete Dizisindeki Mert (Ozan Dolunay) Kim? Sevgilisi Var Mı?

 


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst