Magazin

Zayn Malik, Anksiyete Hastalığı Yüzünden Capital FM Etkinliğinde Olamadığını Açıkladı

Zayn Malik yayınladığı Mind of Mine albümü ile çok ses getirdi ve büyük bir hayran kitlesi kazandı. Eski grubu One Direction’dan ayrıldıktan sonra solo çalışmalara sıkı bir şekilde giren Zayn piyasadan umduğunu buldu diyebiliriz.

Ünlü yıldızın bu kadar ağır tempoda çalışması ve hayranlarını memnun etmeye çalışması haliyle onda bazı hastalıklar ortaya çıkardı. Özellikle grubu One Direction’dan olaylı bir şekilde ayrılan Zayn şu sıralar Anksiyete hastalığı ile mücadele etmeye çalışıyor.

Geçtiğimiz gün Capital FM’in düzenlediği Summertime Ball etkinliğine katılamayan Zayn Instagram hesabından özür notu paylaştı.

Hayranlarının onu merakla o festivalde beklediğini iyi bilen ünlü yıldız bu hastalık ile savaştığını ve telafisini en kısa sürede yapacağını dile getirdi.

Capital Summertime Ball etkinliğinde beni bekleyen tüm hayranlarım… Dün gece ailemin ve arkadaşlarımın yanına gittim. İngiltere’deki hayranlarım benim için çok önemli. Ne yazık ki son zamanlarda özellikle canlı performanslar sırasında Anksiyete hastalığı peşimi bir türlü bırakmadı. Kariyerimin en kötü Anksiyete hastalığı ile savaşıyorum. Ne kadar özür dilesem az biliyorum ama sabırla beni görmeyi bekleyen herkese karşı dürüst olmak istiyorum. Elimden gelen sadece bu kadar, biliyorum herkesi hayal kırıklığına uğrattım ama telafisi için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum

Anksiyete hastalığı yaşayanlar varsa beni anlayacaklardır. Bunu yaşamayan varsa da empati yaparsınız umarım


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst