Manşet

Zayn Malik Bir Müzik Grubu Hakkında TV Dizisi Yapıyor!

Zayn Malik, yeni bir anlaşma yapıyor. One Direction gibi bir erkek müzik grubu hakkında bir dizinin yapımcısı oluyor. Gruptaki diğer üyelerde farklı farklı anlaşmalar yaptılar ama en ilginç haberlerden biri Zayn Malik’den geldi diyebilirim.

Kendi tecrübe ve deneyimlerinden de yola çıkarak diziye yön vereceği söyleniyor. Yeni ve farklı bir sektöre adım atıyor olması onun için son derece önemli bir şey. Bu yapacağı anlaşma çok önemli ve değerli. Dizi işinde ne kadar başarılı olabilir bilmiyorum. Eğer bu sektörde başarılı olursa devam ederek farklı diziler ve sinemalar için yapımcılık yapmayı planladığını da açıkladılar.

Aldığımız haberlere göre dizinin oyuncularının ayarlanması ve çekimlerin başlaması Eylül ayında olacak. Los Angeles’da çekimler yapılacak. Bu diziye One Direction’ın yaşadığı şeyleri ne kadar yansıtacak bilmiyorum ama çok büyük bombalar olacak gibi geliyor bana. Siz nasıl düşünüyorsunuz? Nasıl bir dizi olur? İyi arkadaşlıklar mı yoksa yaşanılan gerginlikler mi ön planda olur? One Direction’ın hayatını çok fazla yansıtır mı yoksa bambaşka bir hikaye mi yapar? Zayn bu sektörde başarılı olabilir mi? Grubun diğer üyelerinin tepkisi nasıl olur? Hepinizin fikirlerini bekliyorum arkadaşlar. Yoruma gelin bakalım 😀


Yorum Yap

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst