Magazin

Zayn Malik, Justin Bieber İle Çalışmaya Sıcak Bakıyor

Aslında haber üç gün önce ortaya çıktı. Zayn geçtiğimiz günlerde Capital FM ile yaptığı bir sohbette Justin Bieber ile çalışmaya sıcak baktığını söylemişti. Bu haberden sonra tüm hayranlar onların Zayn’in yeni albümünde düet yapabileceğini düşündü ama durum böyle değil.

Zayn verdiği röportajda yeni albümünde kimseyle işbirliği yapmak istemediğini ve tamamen kendisinin olacağını söylemişti.

Sonrasında peki ikinci albümde Justin ile çalışır mısın sorusu gelince Zayn: ”Bu hayır demek isteyebileceğim bir şey değil. Bu noktada bunu yapmayı düşünebilirim” dedi.

Belki ikinci albüm belkide yeni bir şarkı ile ikilinin düetini dinleyebiliriz. Justin’in de buna sıcak yaklaşacağından şüphemiz yok.


1 Yorum

1 Yorum

  1. ......

    2 Şubat 2016 at 20:32

    Aynen. Zaten ilk albümümde birisiyle füet yaparsa insanlar o kişi sayesinde ünlü oldu diye laflar söyler. Ama ikinci albümünde düet yaparsa iyi çünkü o zaten başarılıvolmuşooacak ikincinalbümü garantilemekde önemli. Bencede ikinci albümde olsun. Hatta jay z ile de düet yapsın istiyorum. bu ne kadar mümkün hiç vir fikrim yok ?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Üst