Eğlence

Zayn Malik ve Burak Özçivit Benzerliği!!

Zayn Malik ve Burak Özçivit’in benzerliği dikkatinizi çekti mi hiç? Fotoğraflara dikkatli bakınca bence bu benzerliğe şaşıracaksınız.

Daha önce Zayn Malik ve Burak Özçivit’in benzerliği konusu daha önceden gündeme gelmemişti. Sanırım yurt dışında yaşayan insanlar bizden daha sonra bu durumu fark ettiler.

Bizim ülkemizin yakışıklı oyuncusu olan Burak Özçivit, yurt dışındaki genç kızların dikkatini çekmeyi başarmış. Zayn Malik ile ikisinin de çok fazla benzediğini düşünüyorlar. Bence de çok haklılar!

Zayn Malik ve Burak Özçivit Benzerliği!!

İkisi de çok yakışıklı ve karizmatik. İkisinin de gözlerindeki derin bakış çok benzer. İkizi de esmer ve ikisinin de saç ve sakal modelleri aynı. Kardeş desek tam olur.

Burak Özçivit ülkemizin gurur kaynağı. Çok başarılı ve yakışıklı bir oyuncu. Ünü sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurt dışında da ilerliyor. Bu benzerlikten haberi var mı bilmiyorum ama kısa süre sonra öğrenir diye düşünüyorum.

Zayn Malik ve Burak Özçivit Benzerliği!!

Zayn hayranı olan kızlar şimdiden Burak Özçivit’i derin bir araştırmaya almışlar. Çeşitli dizilerini izliyorlar ve sevgilisi Fahriye Evcen ile Gigi Hadid’i bile ele almışlar.

Zayn Malik ve Burak Özçivit Benzerliği!!

Siz de bu benzerliğe şaşırdınız mı? Sizce de ikisi birbirine benziyor mu? İkisinin aynı dizi ya da filmde abi-kardeş olduklarını düşünebiliyor musunuz?

Kim bilir? Belki de ilerde ikisinin yolları kesişir ve hayaller gerçek olur.


Popüler

Üst