Magazin

Zayn Malik’in Annesi, Perrie Edwards’a Gönderme Mi Yaptı?

Zayn Malik ve Perrie Edwards ayrıldıktan sonra yaptıkları açıklamalar ile sürekli gündeme gelmeye devam etmişlerdi.

Daha sonra Zayn, Gigi ile çıkmaya başladı ve şuan ikili güzel bir ilişki yaşıyor.

Son olarak ise Zayn ve Gigi birlikte Zayn’ın annesi Trisha Malik’e kırmızı ve beyaz güllerden oluşan güzel bir buket gönderdi.

Trisha’nın Bradford’daki yeni güzellik salonunun açılışını kutlamak için gönderdikleri çiçekleri Trisha Instagram hesabından paylaştı.

“Benim gün ışığım ve Gigi’den, onları seviyorum” notunu ekledi.

Zayn ve Gigi hayranları da bu paylaşımı gördükten sonra tebrik mesajları atmaya başladılar ve çeşitli yorumlar yazdılar.

Trisha da yapılan yorumlara teşekkür etmek için yorumları beğendi.

Fakat yanlışlıkla Perrie Edwards hakkında olumsuz sözler yazılı olan bir yorumu da beğendi. Bu durum takipçilerin gözünden kaçmadı.

Hemen Trisha’nın beğendiği yorum paylaşılmaya başlandı.

Yapılan yorumda “Perrie Edwards’ın Zayn’ı sevmediği, Zayn ile oynadığını itiraf ettiği, Gigi’nin her zaman Zayn’e destek olduğu, Perrie’nin Zayn için anormal demesine rağmen Gigi’nin Zayn için sürekli aşk sözcüklerini kullandığı” detayları var.

Yapılan bu yorumu beğenen Trisha kendisine gelen tepkilerden sonra gelen bir yoruma cevap olarak “Dürüst olmak gerekirse Perrie’ye karşı bir şeyim yok, asla sahip olamam, olmayacakta. Sosyal medyayı kullanmamamın sebebi işte bu. Çünkü her şey, her zaman büyük bir dramın içine sokuluyor. Ben bu yorumu beğenmedim, yorumlarda gezinirken yanlışlık beğendim bu yüzden lütfen benim hakkımda gerçek olmayan şeyler söylemeyin.” yazdı.

Yaşanılan bu olayla ilgili sizler nasıl düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyorum.

Popüler

Üst